Urob si zo strachu kompas 1
Život muža

Urob si zo strachu kompas

Urob si zo strachu kompas 3

Ak vám napíšem, že strach môže byť užitočný sprievodca, či smerovník, čo vy na to? Mnohokrát sme písali o odvahe, ale strach je zaznávaný pocit. No napriek tomu ho málokto vie úplne vytesniť. Ak aj vy občas pocítite strach, skúste to využiť.

Workshop
ACT – ZÁKLADY 7 NÁVYKOV SKUTOČNE EFEKTÍVNYCH ĽUDÍ

Už len 2 voľné miesta!

Tento dvojdňový workshop rozvíja vnútornú motiváciu, výkonnosť a efektivitu jednotlivcov, s dôrazom na osobné vedenie. Pamätaj, že vedenie (seba samého) je jedným z cieľov a úloh muža 21.storočia podľa Mužom.sk.

ACT (Act – Active ako akcia, čin, konanie)

Pre koho je seminár určený: Pre mužov, ktorí hľadajú možnosť ďalšieho osobného rastu, mužov s vysokým potenciálom, mužov, ktorí chcú badateľné zlepšenie produktivity a efektivity, mužov, ktorí si chcú nastaviť vnútornú motiváciu, postoje a inšpirovať sa k rozvoju osobnosti.

VIAC INFO

Nájdite, čo je vo vašom živote najväčší strach a získate výbornú vodiacu stopu. V skutočnosti by sme nemali dovoliť, aby nás strach paralyzoval, ale donútil k pohybu. Táto emócia by sa mohla stať barometrom toho, na čo upriamiť pozornosť. Čokoľvek to je, máte jasnú stopu, voči čomu sa máte postaviť na odpor.

Viackrát som počul, ale i čítal, zaujímavý fakt o byvoloch. V momente, keď sa blíži silná búrka, byvoly, na rozdiel od iných zvierat, vyrazia priamo oproti nej. Nie je to hlúpe?

Ani nie. Ak by ste nechali, aby vás búrka naháňala, predĺžite si strach z nej, a tým, že pobežíte v jej smere, strávite v ňom viac času. Byvol sa vydá priamo oproti problému, zminimalizuje jeho trvanie, a súčasne aj čas, ktorý strávi v strachu z katastrofy.

Nemali by ste pripustiť, aby ste sa nechali naháňať svojím strachom (práve som si uvedomil, že to robím), ale rozbehnúť sa oproti nemu.

Tak ako vy, aj ja som párkrát svoj strach musel prekonať.

Vtedy, keď som sa rozhodol byť priamy k ľuďom, keď som pätnástich rokoch odhodlal ísť k zubárovi, keď mi došlo, že je čas skúsiť inú profesiu, keď som začal svoje myšlienky vypisovať do blogov, keď som prijal, že môj syn môže byť iný, ako sú moje predstavy.

DARUJ 2% Z DANE MUŽOM.SK:

Takmer desať rokov narúšame komfort mužov a prinášame tak zmenu.

O.z. Mužom.sk je pripravené, s vašou podporou, prinášať možnosti a príležitosti teenagerom aj zrelým mužom v online priestore, aj na živo.

Pomôžte nám osloviť ešte väčší počet mužov svojimi 2% z dane.

VIAC INFO

Strach môže byť vaším kompasom, aby vám ukázal, oproti čomu sa máte vybrať. Väčšina ľudí uteká pred strachom ako pred búrkou. Ale vy už viete, ktorý smer si vybrať, ak sa chcete dotknúť svojho potenciálu, alebo sa chcete priblížiť k tomu, kým chcete byť.

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:   41. Podcast Mužom.sk: Strach (Jocko Willink - Discipline Equals Freedom)

Najbližšie, keď kompas ukáže, že sa blíži búrka, spomeňte si na byvoly.


korektúra: Jana Lászlóová
fotografia: unsplash.com

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*