Príbeh tvojho života 1

Príbeh tvojho života

Processed with VSCOcam with hb2 preset

Včera bol dobrý deň. Povedali by ste to? Akokoľvek na tom ste, každý deň je jedna strana príbehu vo vašej knihe. A každý rok je jedna kapitola. Aký príbeh rozprávate? 

Dni, ktoré odignorujeme, robia naše príbehy smutnejšími, nudnejšími a menej šťastnými. Príbehy bez pointy a zmyslu. Prežívať dni v bezvedomí znamená pripojiť sa k obrovskej kope ľudí, ktorí si neuvedomujú dôležitosť hodín a dní, ktoré majú k dispozícii.

Na včerajšku záležalo. Na dnešku záleží. Zajtrajšok nemusí prísť.

To, čo robíme, nás v skutočnosti vystihuje viac ako to, čo by sme chceli. Naše skutky hovoria aj o tom, kým budeme, nie len o tom, kým sme.  Predstavte si, že dostanete v osemdesiatke možnosť prečítať si román, ktorý ste prežili. Myslím, že jedna z najväčších bolestí, ktorú nad touto novelou môžeme zažiť, je ľútosť. Tú spôsobí ignorancia, s ktorou sme prešli dni a príležitosti. Ignorancia k možnostiam a činom, ktoré mohli napísať zásadné kapitoly.

Žite odvážne a rozhodne.

Vždy sa prihovorte žene, ktorá vás zaujme. Postavte sa tej chvíli zoči voči. Nedovoľte si odignorovať ten moment.

Riskujte, investujte, skúšajte, odpúšťajte, vstaňte. Robte to, čo väčšina ľudí vo vašom okolí nerobí. Pokúšajte sa byť najlepšou verziou seba samého.

Vaše ja sníva o tom najlepšom príbehu, ktorý môžete zažiť. Každý deň sa počíta. A každý by mal mať pointu a zmysel. Nech sa vám teda darí písať príbeh, ktorý tomu zodpovedá.


korektúra: Jana Lászlóová
fotografia: stocksnap.io

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

Ďalšie čítanie...

4 Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *