Dobehnúť do cieľa 1
Kariéra Vzťahy

Dobehnúť do cieľa

Workshop
ACT – ZÁKLADY 7 NÁVYKOV SKUTOČNE EFEKTÍVNYCH ĽUDÍ

Už len 2 voľné miesta!

Tento dvojdňový workshop rozvíja vnútornú motiváciu, výkonnosť a efektivitu jednotlivcov, s dôrazom na osobné vedenie. Pamätaj, že vedenie (seba samého) je jedným z cieľov a úloh muža 21.storočia podľa Mužom.sk.

ACT (Act – Active ako akcia, čin, konanie)

Pre koho je seminár určený: Pre mužov, ktorí hľadajú možnosť ďalšieho osobného rastu, mužov s vysokým potenciálom, mužov, ktorí chcú badateľné zlepšenie produktivity a efektivity, mužov, ktorí si chcú nastaviť vnútornú motiváciu, postoje a inšpirovať sa k rozvoju osobnosti.

VIAC INFO

Dobehnúť do cieľa 3

Začať nebýva taký problém. Treba len vybehnúť zo štartovacej pozície. Dobehnúť si však vyžaduje námahu a disciplínu. Na trati nájdete milión dobrých dôvodov prečo zastať. Poďme sa pozrieť na to, čo môže pomôcť, aby sme nebežali nadarmo.

Poďme hovoriť o šprintoch, alebo behoch na krátku trať, pretože tak si predstavujem stratégiu pri plnení akýchkoľvek cieľov. Rozdeliť si úlohu na menšie úseky a potom sa držať niekoľkých princípov.

Keď vybehnete, nie je čas obzerať sa, ako bežia druhí. Ide o to, ako si vediem ja. Bežím svoj pretek, idem to, čo som si natrénoval. Moje sústredenie má byť uprené na cieľ. To, na čo sa sústredíme počas plnenia úlohy, do veľkej miery ovplyvňuje realitu. Obzerať sa po iných bežcoch bude čas, aj keď dobehnem pretek.

Nepretekajte sa s tými, ktorí bežia vedľa vás. Namiesto toho pretakajte s bežcom pred vami. Ideálne nie s tým, ktorý je v čele. Predbiehajte ich po jednom. Moji kolegovia nie sú pre mňa výzvou. Šéf je výzva. Vyrovnať sa mu alebo ho prekonať, aby videl, že mi môže zveriť väčšie úlohy.

DARUJ 2% Z DANE MUŽOM.SK:

Takmer desať rokov narúšame komfort mužov a prinášame tak zmenu.

O.z. Mužom.sk je pripravené, s vašou podporou, prinášať možnosti a príležitosti teenagerom aj zrelým mužom v online priestore, aj na živo.

Pomôžte nám osloviť ešte väčší počet mužov svojimi 2% z dane.

VIAC INFO

Každý deň urobte niečo pre to, aby ste boli lepší. Od dobrého tréningu zručností, až po maličkosti a detaily, ktoré nakoniec vytvoria formu vhodnú do zápasu. Ak mám pred očami cieľ, nemôžem trénovať len na oko. To ma nikam neposunie. Zdravé rutiny v spánku, jedle, rozjímaní, športe, premýšľaní, práci sú cesta k behu, ktorý skončí úspešným finišom.

Povzbudzujte iných ľudí. Keď píšem, že sa pri behu nemáte obzerať alebo, že máte súperiť s tými pred vami, nemyslím na to, že by sa z chlapa mal stať egoista zahľadený na svoj úspech. Verím, že povzbudzovanie iných nastavuje moju myseľ správnym smerom. Spoločný tréning, ocenenie vzájomných úspechov je nemalou súčasťou dobrej prípravy. Občas budete musieť bežať štafetu alebo iný beh v teame a tam sa každému vráti to, čo zasial. Dokážete oslavovať úspech iných?

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:   Naša cesta k Zopár správnym chlapom

Bežte, aby ste vyhrali, inak sa namáhate zbytočne. Rozumejte správne. Vaša poctivá práca nebude zbytočná, ani keď dobehnete druhý, no bežať tak, aby ste dobehli druhý znamená, že nevyužijete všetko, čo máte k dispozícii. A to je obrovská škoda.

Nakoniec a znova, bežte tak, aby ste dobehli do cieľa. Koľkokrát ste vybehli do nového projektu alebo vzťahu a vzdali to? Profesionáli doťahujú veci do konca. Ak k nim chcete patriť, správajte sa tak.


korektúra: Jana Lászlóová
fotografia: unsplash.com

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*