Ako mi košeľa prestala vyliezať z nohavíc (recenzia produktu) 1

Ako mi košeľa prestala vyliezať z nohavíc (recenzia produktu)

Ako mi košeľa prestala vyliezať z nohavíc (recenzia produktu) 3

Keď občas príde reč na reklamu na Mužom.sk, tak som opatrný. Popálili sme sa s nič nehovoriacimi PR článkami a nechceme tu produkty, za ktoré nedáme ruku do ohňa. Aj napriek tomu sa raz za čas ozve niekto, kto to chce risknúť, verí svojmu produktu, aj keď vie, že napíšem pravdu. Chlap, ktorý sa mi ozval teraz, zariskoval hoci vedel, že som u nás už podobný produkt, ako ten jeho, už skritizoval. Risk sa mu vyplatil.

Keď sa oblečiem niekam, kde na tom skutočne záleží, pretože výzor je iba súčasťou jazyka a komunikácie, záleží mi na detailoch. Hlavne preto, že ma neupravené  detaily vyrušujú a rozptyľujú. Keď je outfit v poriadku, tak pomáha pri dosahovaní výsledku. Jednou z vecí, ktorá ma štve pri formálnom obliekaní roky, je povytiahnutá košeľa. Pri pohybe sa to deje úplne pravidelne a tak sa nad pásom vyrobí nepekný ohyb látky. Viem, že je to detail, a pre niekoho zanedbateľný, ale ja sa vždy snažím to nejak zapraviť. Košeľa, ktorá sedí na postave dobre, je na nezaplatenie. Možno by to nejak riešilo šitie na mieru, ale nie som si tým istý. Snáď sa raz dostanem aj k tomu.

Pred nejakým časom som objavil rôzne snahy o riešenie tejto situácie. Od zaprávania košele do spodného prádla, cez “zariadenie” podobné spodnému prádlu, ktoré drží košeľu, až k trakom pod nohavice. Zaujímavé je, že posledný menovaný systém sa odvodzuje od americkej armády, kde tak “hackli” systém a pri prehliadkach  nehrozila neupravená košeľa. Jedny traky som pred časom skúšal, no nebol to bezchybný produkt. Pozrite sa SEM. 

Tentoraz som sa dostal k trakom, ktoré sú v tvare Y. Funguje to tak, že si vrchnú časť upneš o košeľu, spodnú o ponožku gumovo-kovovým štipcom, oblečieš nohavice a nestaráš sa. Chce to trocha vychytať umiestnenie, aby to skutočne nebolo vidieť, ale funguje to. Košeľu to neničí, akurát, že tieto traky neumiestnite pod veľmi úzke strihy, ktoré obťahujú nohy. Ale popravde nevidím veľmi dôvod, prečo by mal chlap nosiť skinny jeans.

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:   JAK VYBRAT PARFÉM ČÁST 1.

Pravdu? Nie je to tak, že by som vôbec nevedel, že traky nosím. Na druhej strane ma to už ani nijak neruší. Viem si predstaviť malé faux paux, keď by sa človek ocitol v intímnej situácii s niekým, kto o tomto tajomstve netuší, ale to sa mne nemôže stať a bystrý gentleman si poradí.

Za mňa teda traky v tvare Y, ktoré košeľu ozaj podržia a napnú, ÁNO. Nepoviem vám, čo na to módni guru-ovia, ale od štandardného chlapa, ktorého vytiahnutá košeľa štve, máte odporúčanie, kým nevymyslíme niečo ešte lepšie.

Pozrite sa teda na tento produkt na bontonman.sk.

Ak mi pod článok napíšete nejakú vašu vychytávku pri formálnom oblečení, ako ste niečo vyriešili, či “hackli”, vyžrebujem jedného z vás a Shirtstays mu pošlem.

Tu sa pozrite na prieskum Bontonmana medzi východniarkami.

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

Ďalšie čítanie...

5 Comments

 1. Zdravím!
  1/ ako to vyzerá pri sedení?
  2/ nie je to veľmi viditeľné pri sedení (zvýraznený pruh pozdlž stehna, zalomenie pri kolene…) ?
  3/ ako ti to zrecenzovala kočka, ktorú si večer zbalil? nie a nie ti vyzliecť košeľu?
  4/ urobili ste aj prieskum, že čo na to baby až niečo takéto nájdu “chlapovi” pod nohavicami?
  Vďaka za info!

  1. Zdar Ivan,
   1) a 2) pri sedení v pohode, ale ak by si mal nejaké skinny nohavice je možné, že to bude vidieť. Pri normálnych nohaviciach to nezbadáš. 3) moja manželka je s tým v pohode 🙂 4) to je skôr otázka na predajcu, takže ti na to neviem odpovedať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *