Iskra 1
Ostatné Život muža

Iskra

Je celkom bežné, že veľký plameň naštartuje malá iskra. Presne tú potrebujeme, aby sme nakopli motiváciu.

Je celkom bežné, že veľký plameň naštartuje malá iskra. Presne tú potrebujeme, aby sme nakopli motiváciu.

Workshop
ACT – ZÁKLADY 7 NÁVYKOV SKUTOČNE EFEKTÍVNYCH ĽUDÍ

Už len 2 voľné miesta!

Tento dvojdňový workshop rozvíja vnútornú motiváciu, výkonnosť a efektivitu jednotlivcov, s dôrazom na osobné vedenie. Pamätaj, že vedenie (seba samého) je jedným z cieľov a úloh muža 21.storočia podľa Mužom.sk.

ACT (Act – Active ako akcia, čin, konanie)

Pre koho je seminár určený: Pre mužov, ktorí hľadajú možnosť ďalšieho osobného rastu, mužov s vysokým potenciálom, mužov, ktorí chcú badateľné zlepšenie produktivity a efektivity, mužov, ktorí si chcú nastaviť vnútornú motiváciu, postoje a inšpirovať sa k rozvoju osobnosti.

VIAC INFO

Iskru môže človek nájsť na mnohých miestach. Pokojne na sociálnych sieťach, v knihách, filmoch, výkonoch, ale najčastejšie v iných ľuďoch. Samotná iskra ale na oheň nestačí. Veľa z nás si neuvedomuje, že horľavý materiál nosíme so sebou a máme ho dosť. Takže, ak sa nič nedeje, pravdepodobne chýba štartér. Ten sa nachádza vo veciach, ktoré su väčšie ako my sami.

To, čo je nemálo dôležité, je vedieť, prečo by oheň mal horieť, inak nebude nikdy dosť veľký na to, aby len tak nevyhasol.

Naším najlepším zdrojom pre “prečo” sú záväzky s tými, na ktorých nám záleží. Putá s bratmi, ktorí sú ochotní kryť chrbát, vzťah s partnerkou, deťmi. Môžeme a niekedy aj musíme čerpať energiu práve z nich.

Čo robíš, aby si tú iskru objavil?

Mojím cieľom je v rámci hnutia Mužom vytvoriť komunitu Bratstvo, v ktorom sa chlapi v klanoch práve k tomuto inšpirujú. Muži, ktorí premýšľajú o tom, ako byť najlepšou verziou seba samého.

Všetci máme niečo, čo sa môžeme vzájomne učiť. Som presvedčený, že preto je dobré mať vlastný kmeň, kde sa to bude diať. Každý jednotlivo pátrame po iskre, aby sme sa mohli stať zdrojom pre iných.

DARUJ 2% Z DANE MUŽOM.SK:

Takmer desať rokov narúšame komfort mužov a prinášame tak zmenu.

O.z. Mužom.sk je pripravené, s vašou podporou, prinášať možnosti a príležitosti teenagerom aj zrelým mužom v online priestore, aj na živo.

Pomôžte nám osloviť ešte väčší počet mužov svojimi 2% z dane.

VIAC INFO


Korektúra: Jana Lászlóová
Fotografia: unsplash.com

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*