Odyssea

Odyssea 1

Odyssea je čas pre mužov, strávený na lodi, no zároveň vo svojom vnútri. Výzvy, rozhovory, dobrodružstvo, inventúra života, pohľad do budúcnosti. Hrdinský Odysseus, po všetkom, čo vybojoval, netúži po ničom inom, ako vrátiť sa domov. Jeho cesta späť nie je jednoduchá, naopak je plná odbočiek, pokušení, ega, strát. Zrelý muž potrebuje čeliť tejto skutočnosti. Návrat k tým, čo ho potrebujú a očakávajú jeho silu a prítomnosť.

Vyplávali sme. V ústrety výzvam, dobrodružstvu… Nikto sa nevráti rovnaký.

Každý z nás bude mať priestor pár dní, v kruhu chlapov a pod vedením mentorov, premýšľať nad vlastnou Odysseou, návratom domov, budúcnosti, vízii a o tom ako sa k novým výzvam postaviť. Nečakajte dovolenku, čakajte zmenu!


Aktuálne termíny plavby:

28.9. – 2.10. október 2024 | Cena 750€

Program plavby:

1.deň – začiatok plavby z prístavu Split o 11:00 ráno. Plavba na ostrov Brač (Milna), zakotvenie. Sprievodný program Mužom.sk. V cene je obed a večerný piknik na ostrove.
2.deň – Plavba z ostrova Brač k ostrovu Hvar, zástavka na jednom z neobývaných ostrovov Pakleni otoci, kotvenie na ostrove Hvar (mesto Hvar, prípadne Vrboska). Sprievodný program Mužom.sk. V cene plná penzia, raňajky, obeda večera.
3.deň – Plavba z ostrova Hvar na ostrov Sidro (Šćedro) cca 3,5 hodiny. Pôstny deň, len pitná voda.
4.deň – Odchod z ostrova Sidro, plavba na ostrov Šolta (Stomorska). Sprievodný program Mužom.sk. V cene plná penzia, raňajky, obed a kapitánska večera.
5.deň – Plavba z ostrova Šolta a vylodenie v Splite cca o 8:00. V cene raňajky.

Záväzná prihláška na TOMTO LINKU.

Bližšie info: martin@muzom.sk