Projekt Bratstvo_muzom.sk

BRATSTVO – čo to je ?
Vytvorili sme koncept online priestoru pre stretávanie sa s mužskou skupinou a veríme, že postupne bude dostupný pre stále viac mužov na Slovensku alebo v Čechách.
Nie, nechceme tým nahradiť reálne osobné stretnutia s tvojou chlapskou partiou, aj my máme svoje partie a napriek tomu vidíme obrovský prínos pravidelných stretnutí “na diaľku”.
Sú to videohovory, ale nikdy nie sú neosobné. Sú časovo jasne ohraničené na 1 hodinu a zrejme aj preto sú tak efektívne a nie je tam čas na zbytočné omáčky.

Sme presvedčení o tom, že to funguje, lebo dnešná podoba stretnutí Bratstva je výsledkom viac ako ročného stretávania chlapov s vášňou pre Mužom.sk, testovania rôznych modelov a dolaďovania až do momentu, kým sme neboli (skoro úplne) spokojní. Prvý klan bratstva funguje spolu so zakladateľom Petrom Podlesným v zostave Rudo Bagáč, Michal Marko a Michal Jankaj. Ak si súčasťou uzavretej FB skupiny Mužom.sk, tak si sa s nami mohol stretnúť ako s moderátormi/administrátormi. Ak si bol na Vyhni 2019, tak si nás zažil už aj osobne.

Takže súhrn toho najdôležitejšieho :

1. Podstatou Bratstva je navzájom sa podporovať v osobnej ceste k tomu byť lepším mužom (manželom, otcom, priateľom, lídrom…).
Bratstvo predstavuje most k lepšej verzii seba samého. Jeho piliere sú vytvorené zo skutočných mužov a samotnú cestu predstavujú vzťahy medzi týmito mužmi.

2. Forma, obsah stretnutí a základné klanové pravidlá
Základnou bunkou Bratstva je „klan“ – ten je možné definovať takto: „ Ide o pevne zomknutú skupinu ľudí, ktorí svoje správanie, hodnoty a cestu podriaďujú vytýčeným cieľom. Nie je nevyhnutné, dokonca ani žiaduce, aby jednotliví členovia klanu mali identické, uniformné ciele.

Klan tvorí skupina do počtu šiestich mužov. Za jej chod zodpovedá klanový líder, ktorého hlavnou zodpovednosťou je moderovanie stretnutia a prehľad o jednotlivých členoch.
Stretnutia prebiehajú 1x týždenne, spravidla v rovnakom čase, formou skupinového videohovoru cez aplikáciu. Každý mesiac má svoju tému, každá téma má 4 stretnutia vrátane nástrojov, zdrojov a obsahu súvisiaceho s témou. Každý klan má svoju uzavretú komunikáciu.

Lídri klanov

Alpha_Peter PodlesnýPeter Podlesný
Manžel nádhernej ženy, otec dvoch detí, priateľ dobrej partie chlapov.
Bravo_Rudo BagáčRudo Bagáč
CHLAP v dobe keď muži sú stále ”chalani”. HRDINA nielen pre moje deti. DUB so silným koreňom. STROJ keď treba makať.
Delta_Julo KovacJúlius Kováč
Muž, manžel, otec, študent, cestovateľ, objaviteľ, tvorca.
Bratstvo 5Martin Valach
Muž, ktorý jednu vášeň premenil na zamestnanie. Je otcom štyroch krásnych detí a manželom výnimočnej ženy.
Bratstvo 7Gabriel Horňák
Muž, manžel, otec, podnikateľ. Chlap, ktorému sa plnia sny. Jedinečná manželka a štyri vydarené deti sú jedným zo splnených snov.
Bratstvo 9Michal Marko
Muž, žijúci v San Franciscu, neúnavne hľadajúci recept pre spokojný život. Dlhoročný člen mužskej skupiny a fitness nadšenec.
Bratstvo_Marek KlackoMarek Klačko 
Muž, čo hľadá zmysel nielen v bežných dňoch a dobro v ľuďoch. Podporuje, keď je treba a pracuje na lepšej verzii samého seba. A vraj dobre pečie.
Bratstvo_Juraj LateckaJuraj Látečka 
Úprimnosť samého k sebe je to, čo ma determinuje. Cesta chlapa, otca, bojovníka a milujúceho partnera je to, čo mám rád.

3. Registrácia a cena
Registrácia je jednoduchá, po vyplnení formuláru ťa budeme kontaktovať mailom s ďalšími informáciami a pravidlami. Registrácia je uzavretá až po potvrdení zo strany mužom.sk, v závislosti od počtu registrovaných a po odsúhlasení klanových pravidiel a časov stretávania klanov.

Cena členstva je 28 €/mesačne, bankovým prevodom ako dar na podporu projektu Mužom.sk. Výber trvania členstva je na tebe – mesiac, 3 mesiace, rok .. do nekonečna a ešte ďalej!

Niektoré bližšie informácie si môžete pozrieť aj vo videu v uzavretej FB skupine Mužom.sk.

Na TOMTO LINKU sa môžeš registrovať. Pridaj sa, poď do toho!