Action man na Liptove - PAINTBALL 1
Ostatné

Action man na Liptove – PAINTBALL

paintball_liptov

Už ste niekedy hrali paintball?

Workshop
ACT – ZÁKLADY 7 NÁVYKOV SKUTOČNE EFEKTÍVNYCH ĽUDÍ

Už len 2 voľné miesta!

Tento dvojdňový workshop rozvíja vnútornú motiváciu, výkonnosť a efektivitu jednotlivcov, s dôrazom na osobné vedenie. Pamätaj, že vedenie (seba samého) je jedným z cieľov a úloh muža 21.storočia podľa Mužom.sk.

ACT (Act – Active ako akcia, čin, konanie)

Pre koho je seminár určený: Pre mužov, ktorí hľadajú možnosť ďalšieho osobného rastu, mužov s vysokým potenciálom, mužov, ktorí chcú badateľné zlepšenie produktivity a efektivity, mužov, ktorí si chcú nastaviť vnútornú motiváciu, postoje a inšpirovať sa k rozvoju osobnosti.

VIAC INFO

Paintball je v súčastnosti veľmi populárna hra. V dnešnom článku vám prinášame zaujímavosti o tomto športe. Vedeli ste napríklad, že…

Po prvýkrát ľudia hrali paintball už v roku 1981. Táto hra však nemala tímy a každý hráč hral sám za seba. Zaujímavosťou je, že víťaz hry, Ritchie White, dokázal preniesť zástavu na opačný koniec lesa bez toho, aby si ho niekto všimol, a tak hru vyhral bez jediného výstrelu zo svojej zbrane.

Na známej paintballovej udalosti v Oklahome sa jednej hry zúčastnilo až 4000 hráčov, čo je doposiaľ svetový rekord v počte hráčov na hru.

V roku 2006 sa paintball stal tretím najpopulárnejším extrémnym športom až s desiatimi miliónmi hráčov na celom svete.

Paintball sa hrá vo viac ako 100 krajinách na šiestich kontinentoch.

Paintballové guľôčky dokážu nabrať rýchlosť aj viac ako 200 km/hod. Náplň guľôčok však v skutočnosti nie je farba, ako si mnoho ľudí myslí. Dokonca ani nie sú vyrábané z toxického materiálu a sú nezávadné, takže ich pokojne môžete aj zjesť a nič sa vám nestane. Majú však otrasnú chuť.

DARUJ 2% Z DANE MUŽOM.SK:

Takmer desať rokov narúšame komfort mužov a prinášame tak zmenu.

O.z. Mužom.sk je pripravené, s vašou podporou, prinášať možnosti a príležitosti teenagerom aj zrelým mužom v online priestore, aj na živo.

Pomôžte nám osloviť ešte väčší počet mužov svojimi 2% z dane.

VIAC INFO

Paintball je bezpečnejší ako väčšina športov, ktoré hrajú deti v našich školách. Áno, presne tak – paintball má tak nízke % zranení, že podľa štatistík je väčšia pravdepodobnosť, že sa zraníte pri hraní golfu.

A čo vy? Už ste si niekedy zahrali túto hru plnú adrenalínu a zábavy? Alebo ju hrávate pravidelne? Či už ste začiatočník alebo pokročilí, pozývame vás zahrať si Paintball do Liptovského Mikuláša, kde sme si pre všetkých čitateľov mužom.sk opäť pripravili zaujímavú akciu. Ako ste si už určite zvykli, aj tento mesiac vám prinášame špeciálnu zľavu. Tento krát sme cenu znížili z 25€ len na 15€ za osobu! Táto akciová cena platí počas celého mesiaca marec, tak neváhajte a objednávajte tu!

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:   Poznámky z auta


korektúra: Jana Lászlóová
fotografia: archív Fun and Adventure

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*