Oceľ sa brúsi oceľou, muži potrebujú mužov. 1
Ostatné

Oceľ sa brúsi oceľou, muži potrebujú mužov.


Byť mužom v 21. storočí si vyžaduje vystúpiť z komfortnej zóny a začať hľadať odpovede v sebe a okolo seba. Nie je to jednoduchá úloha a preto sme sa rozhodli zorganizovať konferenciu Mužom, ktorá je prvou svojho druhu. 

Tlačová správa.

Workshop
ACT – ZÁKLADY 7 NÁVYKOV SKUTOČNE EFEKTÍVNYCH ĽUDÍ

Už len 2 voľné miesta!

Tento dvojdňový workshop rozvíja vnútornú motiváciu, výkonnosť a efektivitu jednotlivcov, s dôrazom na osobné vedenie. Pamätaj, že vedenie (seba samého) je jedným z cieľov a úloh muža 21.storočia podľa Mužom.sk.

ACT (Act – Active ako akcia, čin, konanie)

Pre koho je seminár určený: Pre mužov, ktorí hľadajú možnosť ďalšieho osobného rastu, mužov s vysokým potenciálom, mužov, ktorí chcú badateľné zlepšenie produktivity a efektivity, mužov, ktorí si chcú nastaviť vnútornú motiváciu, postoje a inšpirovať sa k rozvoju osobnosti.

VIAC INFO

Byť mužom v 21. storočí si vyžaduje vystúpiť z komfortnej zóny a začať hľadať odpovede v sebe a okolo seba. Nie je to jednoduchá úloha a preto sme sa rozhodli zorganizovať konferenciu Mužom, ktorá je prvou svojho druhu. 

Keď pred piatimi rokmi vznikol projekt Mužom.sk, zámerom bolo priniesť mužom online magazín, ktorý hovorí o charaktere, disciplíne, vzťahoch, práci a mnohých ďalších veciach inak, ako sme boli zvyknutí – chceli sme vyplniť “dieru na trhu”. 

“Počas celej tej doby sa k nám pridávajú muži, často aj ženy, ktorí hľadajú niečo, čo by ich v oblasti renesancie mužnosti zorientovalo a nasmerovalo. Pridali sme podcast – online nahrávky rozhovorov, myšlienok, prezentovania kníh. Iniciujeme vznik mužských skupín, kde sa chlapi navzájom motivujú a posúvajú vpred,” uviedol Peter Podlesný zakladateľ Mužom.sk. 

Našu snahu, ktorá vyplýva len z nadšenia a presvedčenia, si všimli aj médiá ako Forbes, Aktuality, Denník N, Postoj, show Trochu inak Adely Vinczeovej a ďalší. O témy, ktoré prezentujeme, javia muži záujem a preto sme sa rozhodli zorganizovať konferenciu Mužom, ktorá sa uskutoční 18.4.2020 v DoubleTree by Hilton v Bratislave. 

Našim cieľom je nadchnúť mužov, vytvoriť priestor na nové uvedomenia a dať im do rúk nástroje na zmenu. Tieto nástroje prinesú spíkri – muži s hodnotami a charakterom, profesionáli srdcom aj mysľou. Chceme konferenciu plnú autenticity, výziev a mužov, ktorí odmietli pasivitu ako životný štýl – žiadne prvoplánové “motivačné” stretnutie. 

“Budeš počuť a zrejme aj pocítiš, že prekážky sú prirodzenou súčasťou života a dajú sa prekonať. Stráviť jeden deň na mieste, kde sa stretneš s výzvou, môže byť diskomfort. Konferencia Mužom ťa však privedie do zóny, v ktorej sa môžeš naučiť niečo nové,” dodali Martin Valach a Anita Kardum za organizátorov. 

DARUJ 2% Z DANE MUŽOM.SK:

Takmer desať rokov narúšame komfort mužov a prinášame tak zmenu.

O.z. Mužom.sk je pripravené, s vašou podporou, prinášať možnosti a príležitosti teenagerom aj zrelým mužom v online priestore, aj na živo.

Pomôžte nám osloviť ešte väčší počet mužov svojimi 2% z dane.

VIAC INFO
MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:   Nebezpečenstvo hroznového zrnka

Téma mužnosti zaujíma aj mnohé ženy a preto môžu prísť na Late night talkshow s Marekom Hermanom, Adelou Vinczeovou a Petrom Podlesným. Takže milé dámy, ste vítané. 

Tešíme sa na vás 18.4.2020 v priestoroch v DoubleTree by Hilton v Bratislave, predaj vstupeniek na: https://konferencia.muzom.sk/vstupenky/ 
Viac o konferencii nájdete na našom Facebooku alebo pod oficiálnym označením #muzom2020 na sociálnych sieťach.

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*