Prajeme vám „vlčie Vianoce" 1

Prajeme vám „vlčie Vianoce”

wolf-prints-700x420

Toto bude trocha netradičné vianočné prianie.

Pred nedávnom som videl fotografiu s popisom, ktorý ma zaujal. Odhliadnuc od toho, či hovorí, alebo nehovorí pravdu, by som vás rád inšpiroval tak, ako som bol inšpirovaný ja sám. Nenechajme konzum prehlušiť príležitosť na kvalitný sviatočný čas.

Vianočné zamyslenie od vlčej svorky.

Obrázok mám pred očami, spolu s popisom, ktorý k nemu patrí.

vlci

Prví traja vlci sú starí, alebo chorí. Oni udávajú tempo svorky. Ak by to bolo inak, a oni by boli na konci, boli by už dávno stratení. Za nimi nasleduje päť silných vlkov, ktorí tvoria prvú líniu. Chránia svojich druhov. Zástup pokračuje ďalšími vlkmi a zástup uzatvára znova päť silných vlkov. Úplne vzadu kráča alfa samec. Všetko pozoruje, stráži dianie v skupine, môže rozhodovať o smere. Svorka kráča tempom starších, chráni sa navzájom a dáva na seba pozor.

Z muzom.sk vám prajeme, aby ste tieto sviatky videli, že dôležití sú tí okolo vás. Nezabudnite na starších a slabých, dajte pozor, aby vaša svorka cítila, že nadovšetko patríte k sebe a chránite sa. Pokojne kráčajte vzadu, aby bol vianočný čas o tých, ktorých milujete.

Pokojné a príjemné Vianoce vám praje redakcia muzom.sk.

fotografia: Cesare Brai
korektúra: Jana Lászlóová

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

Ďalšie čítanie...

4 Comments

  1. V jednom popise k tomu obrazku som cital, ze tie “zvysne vlky” su vlcice. Pre muzom.sk by sa z toho dalo odvodit niekolko inspiracii pre rok 2016 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *