Vojnový chodník 1
Ostatné Život muža

Vojnový chodník

Native American and sunset

Vydať sa na vojnový chodník. Cestu, ktorá vás zavedie priamo k nepriateľovi. Stanoviť si cieľ a vrátiť sa víťazne.

Workshop
ACT – ZÁKLADY 7 NÁVYKOV SKUTOČNE EFEKTÍVNYCH ĽUDÍ

Už len 2 voľné miesta!

Tento dvojdňový workshop rozvíja vnútornú motiváciu, výkonnosť a efektivitu jednotlivcov, s dôrazom na osobné vedenie. Pamätaj, že vedenie (seba samého) je jedným z cieľov a úloh muža 21.storočia podľa Mužom.sk.

ACT (Act – Active ako akcia, čin, konanie)

Pre koho je seminár určený: Pre mužov, ktorí hľadajú možnosť ďalšieho osobného rastu, mužov s vysokým potenciálom, mužov, ktorí chcú badateľné zlepšenie produktivity a efektivity, mužov, ktorí si chcú nastaviť vnútornú motiváciu, postoje a inšpirovať sa k rozvoju osobnosti.

VIAC INFO

Každé ráno, spolu s tým, ako otvoríme oči, sa nám otvárajú tisícky možností. Od toho, čo si dáme na raňajky, cez to, čo budeme sledovať na webe, ktorú sociálnu sieť zapneme ako prvú, koľko času strávime s priateľmi knihami, seriálmi… Možností, čo všetko môžeme v jeden deň začať a zažiť, je obrovské množstvo. Ak by sme to neskúsili, možno by sme mali pocit, že sme o niečo prišli, čosi zmeškali.

Skáčeme tak od projektu do projektu bez toho, aby sme videli nejaký výsledok. Z jedného vojnového chodníka na druhý bez toho, aby sme čelili nepriateľovi alebo nad ním zvíťazili. Hľadáme “to pravé”. To pravé zamestnanie, ten pravý koníček, toho pravého partnera. OK. “To pravé” sa ale nezjaví len tak, je potrebné to budovať. Deje sa to tak, že nájdeme výzvu a zadosťučinenie v tom, čo je momentálne pred nami.

Dôvodom toho, že nedokončíme konkrétne veci, je aj to, že sa jednoducho sústredíme na príliš mnoho záležitostí. Potrebujem sa zamerať na konkrétny projekt, dokončiť ho a prejsť k ďalšiemu. Znie to ideálne, rozumiem, že život prináša niekoľko urgencií v tesnom závese. Napriek tomu potrebujeme stanoviť priority a vykonať ich. Najlepšie hneď ráno alebo večer pred tým. Čo je na vašom bojovom chodníku dôležité urobiť dnes a zajtra?

Problém je, že dnes môžeme robiť čokoľvek. Lenže my nepotrebujeme robiť čokoľvek, potrebujeme jednu konkrétnu vec, ktorú dokončíme a posunieme sa k ďalšiemu cieľu. Angličtina ponúka malú slovnú hračku FOCUS – Follow One Course Until Success (Sledovať jeden smer až k úspechu).

Ak nás teda množstvo podnetov vyrušuje, potrebujeme ich obmedziť alebo úplne eliminovať. Nespoliehajte sa na to, že vám pomôže motivácia. Tá je často preceňovaná. Môže pomôcť, no keď je motivácia na kolenách, vlajku zdvíha disciplína. To, čo pomáha, je systém. Je dobré byť obklopený priateľmi, ale nakoniec tomahawk zostáva vo vašej ruke. Vaša vôľa dokáže byť superschopnosťou.

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:   Úspech a šťastie

Sústreďte sa na to, pre čo ste sa rozhodli. Zostaňte na bojovom chodníku. Vráťte sa zo skalpom. Tak to robia bojovníci.

DARUJ 2% Z DANE MUŽOM.SK:

Takmer desať rokov narúšame komfort mužov a prinášame tak zmenu.

O.z. Mužom.sk je pripravené, s vašou podporou, prinášať možnosti a príležitosti teenagerom aj zrelým mužom v online priestore, aj na živo.

Pomôžte nám osloviť ešte väčší počet mužov svojimi 2% z dane.

VIAC INFO


Korektúra: Jana Lászlóová

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*