Chlapi, začnite riešiť vzťahy 1
Vzťahy Ostatné

Chlapi, začnite riešiť vzťahy

Keď som sa takto pred rokom prechádzal v Chorvátsku v opatijskom prístave s mojou manželkou a vzkrsla mi myšlienka prechodového rituálu na lodi, nemyslel som si, že z toho vyrastie tak skvelý projekt, ktorý bude doslova meniť životy mužov.

Keď som sa takto pred rokom prechádzal v Chorvátsku v opatijskom prístave s mojou manželkou a vzkrsla mi myšlienka prechodového rituálu na lodi, nemyslel som si, že z toho vyrastie tak skvelý projekt, ktorý bude doslova meniť životy mužov.

Hoci som tomu veril a presne som vedel, koho do projektu zavoláme, predsa zážitok je ďaleko hlbší ako moje očakávanie. Som si tým istý a keď sa to opýtate každého jedného, ktorý sa práve vrátil z našej prvej Odyssey, tak vám to celkom určite potvrdí. V Mužom.sk hľadáme muža 21. storočia, ja sám sa nad tým často zamýšľam. A opäť sa mi potvrdilo to, čo mi intuícia stále hovorila. Že podľa mňa muž 21. storočia musí mať vyriešené na prvom mieste vzťahy. Vzťah k sebe samému, vzťah s partnerkou, deťmi, otcom, mamou, kamarátmi a kolegami na pracovisku. Keď im porozumie, keď si ich vyrieši a keď v tom všetkom nájde pokoj, potom môže rásť, odovzdávať, milovať, tvoriť…

Workshop
ACT – ZÁKLADY 7 NÁVYKOV SKUTOČNE EFEKTÍVNYCH ĽUDÍ

Už len 2 voľné miesta!

Tento dvojdňový workshop rozvíja vnútornú motiváciu, výkonnosť a efektivitu jednotlivcov, s dôrazom na osobné vedenie. Pamätaj, že vedenie (seba samého) je jedným z cieľov a úloh muža 21.storočia podľa Mužom.sk.

ACT (Act – Active ako akcia, čin, konanie)

Pre koho je seminár určený: Pre mužov, ktorí hľadajú možnosť ďalšieho osobného rastu, mužov s vysokým potenciálom, mužov, ktorí chcú badateľné zlepšenie produktivity a efektivity, mužov, ktorí si chcú nastaviť vnútornú motiváciu, postoje a inšpirovať sa k rozvoju osobnosti.

VIAC INFO

Avšak riešiť vzťahy chce pre nás mužov obrovskú vnútornú silu a je to neľahká úloha. Aj keď si ich musíme riešiť sami a s tými, ktorých sa to týka, je veľmi fajn mať v tom procese skvelú partiu mužov a môcť sa s nimi o tom rozprávať. Minimálne zistíte, že aj iní muži to majú podobne a že to, čo prežívate, je normálne. Zároveň je užitočné vidieť príklady tých, ktorí to už zvládli, a navzájom sa inšpirovať, zadať si výzvu a pustiť sa do toho.

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:   Študenti mužnosti

Par rád odo mňa:

– riešte vzťahy, nebojte sa toho, lebo oni sa nevyriešia sami
– ak ide o vážnejšie témy, komunikujte s odborníkom
– o zmenách, pre ktoré sa rozhodnete, komunikujte s partnerkou
– nepokazte na tejto ceste to, čo bolo dobré
– aj keď Vám radí najlepší kamarát, držte sa svojej intuície
– on má svoj pohľad, ale vy ste tí, ktorí ten vzťah žijete
– to, čo funguje iným, Vám nemusí a je to úplne ok
– dajte do každého rozhodnutia srdce, lásku aj rozum
– všetko chce svoj čas na dozretie, ale neodkladajte riešenie problémov
– nečakajte výsledok zajtra ani pozajtra
– keď potrebujete niekde začať, tak sa prihláste na ďalšiu Odysseu a ak hľadáte partiu chlapov, tak sa prihláste k nám do Bratstva
– a posledná rada: keď raz budete na druhej strane a budete sa snažiť pomáhať iným, strážte si hranicu, dokedy je to pomoc a odkedy sa nechávate zneužívať.

Ale to je téma na samostatný článok. Nebola to len plavba, bola to transformácia. To som Vám chcel napísať.


korektúra: Ivana Varga
fotografia: unsplash.com

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*