Vešiak môže byť perfektný darček - Mekko 1
|

Vešiak môže byť perfektný darček – Mekko

 

nahled-112-kolekce-panskych-raminek-kaamos-028

Workshop
ACT – ZÁKLADY 7 NÁVYKOV SKUTOČNE EFEKTÍVNYCH ĽUDÍ

Už len 4 voľné miesta!

Tento dvojdňový workshop rozvíja vnútornú motiváciu, výkonnosť a efektivitu jednotlivcov, s dôrazom na osobné vedenie. Pamätaj, že vedenie (seba samého) je jedným z cieľov a úloh muža 21.storočia podľa Mužom.sk.

ACT (Act – Active ako akcia, čin, konanie)

Pre koho je seminár určený: Pre mužov, ktorí hľadajú možnosť ďalšieho osobného rastu, mužov s vysokým potenciálom, mužov, ktorí chcú badateľné zlepšenie produktivity a efektivity, mužov, ktorí si chcú nastaviť vnútornú motiváciu, postoje a inšpirovať sa k rozvoju osobnosti.

VIAC INFO

Doteraz náš šatník vyzeral ako priestor v second hande. Nič proti tomu, ale keďže sa spolu s písaním mužom.sk začal meniť aj môj štýl, prišlo mi ľúto zničených tričiek a košieľ, do ktorých som trocha investoval. Aj vám visia v skrini saká na drôtených vešiakoch? Našiel som niečo lepšie.

Sú muži, ktorým by ani nenapadlo riešiť niečo podobné ako je obyčajný vešiak. Ale čo ak je vešiak neobyčajný? Čo ak je z kvalitného materiálu, má dizajn a príbeh?

Pravda je, že sa ku mne dostali dva vešiaky od firmy mekko.cz. Jeden na košele a ten druhý pod sako, resp. oblek. A vraj o nich môžem napísať, čo si myslím. Tak poďme na to.

Tieto dva vešiaky zahanbujú môj šatník. Doteraz sa v ňom náhodne zbierali rôzne kúsky z drôtu, plastu a dreva. Farby a tvary od výmyslu sveta. Niektoré lepšie, iné čistá katastrofa, ale nikdy som to nejak neriešil. Keď som našiel tričko, alebo obľúbený sveter vyťahaný v ramenách (také tie malé výstupky na ramenách, ktoré vás potom vkuse štvú), tak som si len povzdychol. Stalo sa vám, že vešiak pustil farbu na košeľu? To, že si pekne zrovnám nohavice, prevesím a oni okamžite skĺznu na zem, som prešiel pár „milými” slovami cez zaťaté zuby. Veď sú to „first world problems”. Zdá sa však, že to môže byť aj inak.

Práve mám dva kúsky, ktoré nerobia nič z tých negatívnych vecí. A ešte majú veľmi pekný dizajn, čo som si pri vešiaku nevedel predstaviť. Za prvé pekné bukové drevo, povrchová úprava, ale aj pevné ploché kovové časti. Tyč na prevesenie nohavíc má protišmykový povrch. Za mňa paráda! Od chvíle, čo ich vlastním, premýšľam, ktorý kus oblečenia bude mať tú česť.

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:   10 tipov ako ovládnuť disciplínu

Doteraz som netušil, že vešiak môže byť pre mňa luxusný darček... Toto je malá nápoveda dva mesiace pred Vianocami. Občas na Instagrame vidím pekné pánske šatníky a mať týchto vešiakov viac, tak sa im priblížim. Je to nutnosť najvyššej priority? Nie je, ale keď si kúpim drahú košeľu, alebo sako, prečo by som mal riskovať, že ich zničím zlým uskladnením? Až tak bohatý nie som a verte, že sa mi to už stalo.

Je tu ešte jedna, pre mňa veľmi podstatná, vec. Som nadšený, keď za produktom nájdem príbeh, keď vidím, že si ľudia dali záležať aj s atmosférou okolo. A to si teda mekko.cz dali. Teda, nepoznám tých ľudí osobne, ale to, ako vyzerá ich stránka, ako funguje ich blog a čo tam môžem nájsť, ma celkom prekvapilo. Okrem toho, spolu s vešiakmi som dostal pekne graficky spracovaný list a návod na použitie (to mi prišlo trocha vtipné). Zjavne to robia s vášňou.

Má to samozrejme svoje negatíva. Teda jediné a to je cena. Iste sa môže zdať vysoká, ale do cenotvorby vstupujem veľmi nerád. Nemám rád, keď ma niekto presviedča, že by sa moja práca dala urobiť lacnejšie, tak to nerobím ani voči iným ľuďom. Buď je to pre mňa prijateľné, alebo nie – a potom asi niesom cieľová skupina. V každom prípade tieto vešiaky nie sú lacné a sám si ich určite nenakúpim vo veľkom množstve. No ako darček by som ich s nadšením prijal pri akejkoľvek príležitosti. Ak sa to podarí a bude pravda, čo tvrdí ich výrobca, že je to investícia na celý život, tak ich raz zdedia moje deti… ak si ich príliš neobľúbim.

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:   69. Bratstvo records

Vlastne je tu aj druhé negatívum… Chcel by som mať zrazu všetky vešiaky rovnaké.

Ak poznáte gentlemena alebo dámu, ktorí investujú do svojho šatníka, možno ste to dokonca vy sami, tak to berte ako odporúčanie.


korektúra: Ivana Badiarová
fotografia: mekko-store.cz

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

Ďalšie čítanie...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *