Živý alebo bez problémov 1

Živý alebo bez problémov

Vraj je lepšie ísť do domu smútku ako do domu, kde sa hoduje. Prečo? Pretože ťa to donúti vážne premýšľať o živote. Je to moment, kedy sa zamyslíš nad tým, kde sa v živote nachádzaš a čo za život vlastne vedieš.

Vraj je lepšie ísť do domu smútku ako do domu, kde sa hoduje. Prečo? Pretože ťa to donúti vážne premýšľať o živote. Je to moment, kedy sa zamyslíš nad tým, kde sa v živote nachádzaš a čo za život vlastne vedieš.

Workshop
ACT – ZÁKLADY 7 NÁVYKOV SKUTOČNE EFEKTÍVNYCH ĽUDÍ

Už len 4 voľné miesta!

Tento dvojdňový workshop rozvíja vnútornú motiváciu, výkonnosť a efektivitu jednotlivcov, s dôrazom na osobné vedenie. Pamätaj, že vedenie (seba samého) je jedným z cieľov a úloh muža 21.storočia podľa Mužom.sk.

ACT (Act – Active ako akcia, čin, konanie)

Pre koho je seminár určený: Pre mužov, ktorí hľadajú možnosť ďalšieho osobného rastu, mužov s vysokým potenciálom, mužov, ktorí chcú badateľné zlepšenie produktivity a efektivity, mužov, ktorí si chcú nastaviť vnútornú motiváciu, postoje a inšpirovať sa k rozvoju osobnosti.

VIAC INFO

Jeden osud nás spája všetkých. Smrť. Každý jeden z nás zomrie.

Keď som bol malý, s otcom sme si cestu z dediny do paneláku krátili cez cintorín. Aj dnes sa ním občas prejdem. Mám to rád. Vidím náhrobné kamene. Malé, veľké, zdobené, rozpadajúce sa. Prechádzam sa obklopený smrťou. Neviem povedať, kto mal aké auto, kto pochodil aký kus sveta, v akom veľkom dome žil. Možno tam leží podnikateľ vedľa chudáka, boháč vedľa lazara.

Jedno majú spoločné. Neriešia žiadne problémy.

Prečo? Očividne preto, že sú mŕtvi.

Pre mŕtveho človeka musí byť každý deň dosť rovnaký. Takže, ak mi občas napadne sťažovať sa na to, že sa v jednom kuse niečo deje a koľko mám problémov, pomyslím si “DOBRE”. Dobre, pretože to je známka života.

Život je o riešení a učení sa z problémov. Prirodzená súčasť žitia. Od momentu narodenia do smrti čelíme nejakému problému. Problém, že nevieš sedieť, že si kadíš do plienok až po tie omnoho komplexnejšie.

Ja, ty, my sme nadizajnovaní k riešeniu problémov, takže sa prestaňme správať, ako by sme boli mŕtvi.

Prestaň si priať život bez problémov. Každý problém je totiž príležitosť k rastu, a teda k životu.

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:   Slnečný chaos

Len mŕtvoly nemajú problémy.


Korektúra: Jana Lászlóová
Fotografia: unsplash.com

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

Ďalšie čítanie...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *