Bez svorky zomrieš 1

Bez svorky zomrieš

wolf-pack-1

Je dosť možné, že ste o tomto princípe už čítali. Buď u nás, alebo niekde inde. Mužom.sk v mnohých článkoch búra mýtus o mužovi ako osamelom jazdcovi alebo vlkovi samotárovi. Koľko poznáte chlapov, ktorí sa ráno prebudia, sotva sa stihnú najesť, umyť a idú do práce, ktorú nerobia naplno, aby potom prišli unavení domov a nič sa im nechcelo? Muži, ktorí zapadli do nesprávneho stereotypu, ale nemajú nikoho, kto by im to povedal, pretože žena občas nehovorí na rovnakej vlnovej dĺžke? Opísal som vás? 

Prehliadnuť falošnú realitu, ktorú si vytvoríte sám, je strašne obtiažne. Perfektná alegória na túto tému je film Matrix. Na prebudenie potrebujete pomôcť od dobrej partie chlapov. Od vašej svorky. Kde ale všetci tí chlapi sú? Kto pomôže vám a komu vy?

Hľadajte v týchto oblastiach.

Pravdivosť

Nájdite chlapov, ktorí vám povedia pravdu. Žiadni vlezdoprdelkovia a pritakávači. Niekto, kto má strach byť úprimný, potrebuje omnoho viac pracovať na sebe, ako by pomohol vám. Pamätajte, že nehľadáte ľudí, ktorí povedia, čo chcete počuť vy.

Mentálna sila

Je ubíjajúce a veľmi vás ovplyvní, ak vašu svorku budú tvoriť ľudia, ktorí opakujú, ako sa veci nedajú. Žijú, aby vedeli, čo všetko je nanič, alebo nemožné. Vyplakávajú, že im „osud” nedoprial, alebo nemajú „šťastie”. Rovnako tak je ťažké priateliť sa s mužom, ktorého každá vaša rada citovo rozloží. Hľadajte na opačnej strane spektra.

Úspech

Obzerajte sa po človeku, ktorý je dobrý v jednej alebo viacerých veciach, ktoré by ste chceli dosiahnuť aj vy. Nejde teraz čiste o biznis. Má muž vo vašom okolí vlastnosť alebo schopnosť, ktorú chcete získať? Vyhľadávajte jeho prítomnosť. Pozvite ho do svorky.

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:   Láska vo vojne: Príbeh Sida Phillipsa

Možno je to pre niekoho silná káva – priateľstvo za niečo. Za prvé – takto fungujeme vždy. Dávame svoje priateľstvo za dobré pocity alebo čokoľvek iné. Za druhé – vy takto môžete poslúžiť iným chlapom, takže je to obojstranné. Za tretie – tráviť svoj čas s ľuďmi, ktorí mrhajú svojím životom, môže byť vaša dobročinnosť, ale nie niečo, kde si odpočiniete a posuniete sa ďalej.

Niekto, koho máte rád

Zvláštne, ale je to tak. Keď prijímame mužov do 300 hrmených, potrebujeme nejak inštinktívne súhlasiť všetci. Znie to sebecky, ale hľadajte si za priateľov chlapov, ktorí vám charakterovo neprekážajú. Kamarátstvo s niekým, kto mi vadí, je zaujímavý čin, ale takého človeka si nepustíte pod kožu. Na druhú stranu, môžete mať niekoho rád, ale ak nemá kvality, ktoré sme spomenuli (alebo iné, ktoré sme nespomenuli) nikam vás neposunie. Pamätajte, že do tesnej blízkosti okolo seba hľadáte mužov, ktorých sami oceňujete.

Keď si taký múdry, kde ich mám hľadať?

Dobrá otázka! Najprv sa pozrite vo svojom okolí. Možno máte priateľov, nad ktorých kvalitami ste sa nikdy nezamysleli. Oslovte ich, snažte sa o hlbšie priateľstvo. Ak zistíte, že sa okolo vás nachádzajú ľudia, ktorí vás ťahajú dole, nechajte ich ísť. Máte z toho blbý pocit? OK.

Chcete vedieť kam zavolať iného chlapa, aby to nevyzeralo ako rande? Zavolajte ho na kurz ako robí Tactical Combat Academy, alebo na nejaký turnaj v MMA, dobrú debatu, futbal, možností je X. Poistka, ak by ste zistili, že to bol krok vedľa, je vziať so sebou ďalších parťákov.

Sadnete si? Pozvite ho do vašej mastermind skupiny. Nemáte ju? Tak ju spolu založte.

MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:   Ako vytvoriť celoživotné bratské puto

Chlapi, osobne verím, že toto je jedna z kritických vecí, ktoré potrebujeme. Každý v inej intenzite, inom formáte, ale potrebujete ju bez ohľadu na to, či ste introvert alebo extrovert.

„Silou svorky je vlk, silou vlka je svorka.” Rudyard Kipling


korektúra: Jana Lászlóová
fotografia: all-about-wolves.com

Ak ti článok pomohol, budeme radi ak nás podporíš zakúpením našich produktov:

Všetky produkty

Ďalšie čítanie...

2 Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *